Resultaten
  Links
Diverse resultaten ontstaan uit onze Bouvierfokkerij


SELECTED BOUVIERS (S.B) Belgian Bouvierclub
Yndi van d'Engelsehutte (fokker)
Odessa van d'Engelsehutte (fokker)
Cara Donna van 't Hangijzer (fokker)
Noa (Mirko en Frieda Lambrechts (kennel Mirkohoeve))
Princess van d'Engelsehutte (fokker)
Quimba van d'Engelsehutte ( Marc Vanopstal - Dessel)
Qondor van d'Engelsehutte (Sabine Schörn - Köln Deutschland)


OBEDIENCE PROGRAMS (debutants,progr.1,progr.2)
Prisca (2) ( Danny Geerinckx - Mol)
Questor (2, Grote Prijs van België ,mooiste hond van de wedstrijd) (An Van Hoof - Geel)
Raiza (1) (Toin Detré - Lanaken)
Readysteady (2) (M.Spiessens - Bornem)
Sjarel (?) (Jan Geukens - Ham)
Terence (?) (Saskia Van Elst - Herselt)
Tybo (2, Limburgs Kampioen )(Jo Breugelmans - Mol)
Tino (deb) (René Lenaerts - Geel)
Urah (2) (Jac Bruurs - Lage Mierde Nl)
Uny (?) (E.Vlaeyen - Tessenderlo)
Unit (deb) (Rosette Dams - Geel)
Urack (2,Grote prijs P1:2000, mooiste hond van de wedstrijd)(Willy en Marie-Jeanne Rutten - Heers)
Vasco (2) (Nadia Van Bosch - Arendonk)
Vadrouille (?) (Curinckx Johan - Ham)
X'Wobbe (?) (Lieve Martens - Ham)
Xanthos (?) (Joël Roels - Meerhout)
Xilla (2)(Hubert Dirks - Opglabbeek)
Xcoebidoe (2) (Vangenechten Swa - Geel)
Yvan (deb)(Brokmans Guy - Molenstede)
Yulissa (?) (Peter Vets - Geel)


DEFENSE, POLICE, SECURITY
QRIST : IPO 2 (Patrick Ooms - Arendonk)
QUIMBA : IPO 1 ( Vanopstal Marc - Dessel)
ROXETTE : Schutzhund (Duitsland) ( Ulrike Guthof - Ennepetal )
ROADRUNNER : IPO 1 ( P.Bruyninckx - Hasselt)
SCAPA : veldwerk ( Gert Willems - Geel)
TAPIN : bewakingsopdrachten (Guido Verheyden - Geel)
URAM : IPO (Patrick Ooms - Arendonk)
VIDOQ : politiewerk (Delchambre - Jemeppe-sur-Meuse)
VIOLA : gasopzoekingswerk (K.Vleugels - Mol)
VIRENQUE : KNPV-variant Nl (Jan Wolters - Rijssen Nl) momenteel diensthond in het Franse leger
VOX : IPO 2 ( Erwin Aerts - Laakdal)
VENISE : ringsport (Wim Leysen - Herentals)
XHANTOR : ringsport (Danny Claes (bouvierkennel VON CLAEYS) - Balen)
XIMBA : bewakingswerk Securitas (Jan Lodewijckx - Olen)
BOY : opleiding politiehond (inspecteur van politie te Geel Bart SWA De Kort)


SHOWRESULTS

Plaats/jaar

       
Geel 1999 X'Wobbe jeugdkl reu 1U ,5de jeugdhond Lieve Martens - Ham
  Rebel openkl reu 1U CAC BOB  Patrick Vanuytsel - Geel
  Xentha jeugdkl teef 1ZG Sofie Menschaert - Balen
Geel 1998 Rebel openkl reu 1U CAC BOB beste groep 1 - 2de BIS Patrick Vanuytsel - Geel
  Venus jeugdkl teef 2 ZG fokker
Geel 1997 Rebel openkl reu 2U  res CAC Patrick Vanuytsel - Geel
  Topaze openkl teef 3U fokker
Geel 1996 Torkill puppykl reu VB Beste pup fokker
  Taboe jeugdkl reu 3 ZG fokker
  Topaze jeugdkl teef  1U fokker
Hulshout Bouvierspecial Tybo jeugdkl reu 1U Beste van het ras Jo Breugelmans - Mol
  Texas jeugdkl reu 4 ZG fokker
Hoogstraten 1994 Rik jeugdkl reu 4 ZG Jos Van Beers - Hilvarenbeek Nl
  Rapsody jeugdkl teef  2U fokker
Geel 1995 Scooter jeugdkl reu 2 ZG Scheunders Gaby - Mol
  Rasputin openkl reu U Marie Louise Demeyere - Olmen
  Santa jeugdkl teef 1 ZG fokker
  Raiza openkl teef  1U CAC Toine Detré - Lanaken
Hoogstraten 1995 Scooter jeugdkl reu 1 ZG G.Scheunders -Mol
  Santa  jeugdkl teef 1 ZG fokker
Zutendaal 1996 Texas jeugdkl reu 1U BOB fokker
  Tybo jeugdkl reu  2U Breugelmans Jo - Mol
  Topaze jeugdkl teef 1 ZG fokker
Geel 1994 Rasputin jeugdkl reu 1U M.L.Demeyere - Olmen
  Rapsody jeugdkl teef 1U fokker
  Qualité openkl teef  3U fokker
Antwerpen 1994 Qualité openkl teef 2U res CAC fokker
Gent 1994 Qardiff jeugdkl teef 1U fokker
  Qualité openkl teef 4U fokker
Aalst 1994 Qardiff jeugdkl teef ZG fokker
  Qualité openkl teef 4U fokker
Hoogstraten 1993 Quinta jeugdkl teef ZG Anneke Van Ravenstein - Balen
  Qardiff jeugdkl teef 3U fokker
  Qualité jeugdkl teef 1U fokker
Mechelen 1993 Qualité jeugdkl teef 2U fokker
Okselaar 1993 Qualité jeugdkl teef 1U fokker
  Prisca openkl teef 4U D.Geerinckx - Mol


En nog vele andere resultaten behaald !!

laat mij iets weten als je nog mensen weet die met de honden werken

Design by Het Fotohuis | Privacy